Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach

Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży

Zakończenie remontu w Domu

W dniu 7 września Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach świętował zakończenie remontu pomieszczeń na parterze budynku, w którym przebywają Mieszkanki Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach.

Temu wspaniałemu wydarzeniu w Placówce towarzyszyli Przedstawiciele Powiatu Zamojskiego:

Pan Witold Marucha – Wicestarosta Zamojski, Pan Marek Seroka – Skarbnik Powiatu Zamojskiego oraz Pani Monika Bergiel – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.
Reprezentacja z ramienia Fundacji to: Pan Adam Ligenza – Dyrektor Sklepu Castorama Zamość wraz z ekipą z Castoramy, Pani Wioletta Kozyra – Prezes Fundacji Parasol Roztocza w Tomaszowie Lubelskim, Pani Agata Mazur – koordynator ds. działań Fundacji Parasol Roztocza w Tomaszowie Lubelskim

oraz Pani Anna Boć – Bil Dyrektor wraz z Kadrą Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach, a także odbiorcy naszych usług świadczonych przez Dom – Mieszkańcy Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach.

W remont pomieszczeń bezpłatnie zaangażowane były dwie fundacje: Castorama Zamość oraz zaprzyjaźniona z Domem Fundacja Parasol Roztocza z Tomaszowa Lubelskiego, od której już wielokrotnie otrzymywaliśmy wsparcie w formie łóżeczek i akcesoriów dla dzieci. Remont swoim zasięgiem objął łącznie 4 pokoje, 2 hole i kącik dziecięcy. Wykonywany przez Wspaniałą ekipę Castoramy. Efekt jest zdumiewający. Dzisiaj możemy zaprezentować Państwu stan po remoncie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy za wyróżnienie. W imieniu Własnym, naszych Mieszkańców oraz całej Kadry Domu jeszcze raz dziękuję bardzo za udzielone wsparcie.

Skip to content